Surkap

Hakkımızda

Kocayusuf A.Ş orman ürünleri, 2005 yılında faaliyete geçmiş olup ilk olarak Surkap markası ile membran kapak üretimine başlamıştır.

Zaman içerisinde parkuruna kattığı son teknoloji makineler ile şu anda membrane kapak dışında, acyrilic ve high gloss kapak üretimi, sunta – suntalam, mdf – mdflam kesimi ve pvc bantlaması ile cnc yüzey işlem ve delik işlerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

SURKAP HAKKINDA

Hali hazırda 3000 m2 makine parkurunda 7 adet flat table cnc, 1 adet membrane pres, 1 adet cnc ebatlama, 1 adet cnc bantlama, 1 adet cnc delik freze, 1 adet cnc eğri kenar bantlama makinesi bulunmaktadır. Deneyimli kadrosu ile günde 500 m2 membran kapak, 200 m2 akrilik ve high gloss kapak üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca müşterilerinin isteği doğrultusunda muhtelif kalınlık ve renklerdeki sunta / mdf ihtiyacını direk kendisi karşılamaktadır.

Müşterileri arasında Türkiye’nin önde gelen mutfak ve mobilya üreticileri olan SURKAP, müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutar.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, sektörümüzdeki diğer firmalar tarafından örnek alınan bir üretici olmak.

Misyonumuz

En kaliteli malzemeler kullanarak, yaptığımız tüm işlerde ve sağladığımız tüm hizmetlerde müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak yüksek memnuniyet garantisi edinmek